1%

eseménynaptár

EREDMÉNYHIRDETÉS

ORSZÁGOS ISKOLAKERTI-FEJLESZTÉSI PROGRAM

Iskolakerti Alapozó Alprogram IV. ütem

Gratulálunk a nyerteseknek! 

Nyertes óvodák

 

A feladatellátási hely megnevezése

A feladatellátási hely címe

1

Abonyi Szivárvány Óvoda és Bölcsőde

2740 Abony, Tószegi út 58/a.

2

Ajka Városi Óvoda Vizikék

8400. Ajka, Sport utca 10.

3

Alattyáni Óvoda

5142 Alattyán, Szent István u. 12.

4

Algyői Szivárvány Óvoda

6750 Algyő, Kastélykert utca 17.

5

Assisi Szent Klára Római Katolikus Óvoda

3752 Szendrő, Bem utca 2/B.

6

Baktalórántházai Zengő Erdő Óvoda, Bölcsőde és Mini Bölcsőde

4561 Baktalórántháza, Zrinyi Miklós utca 3/b.

7

Berceli Csemete-Kert Óvoda és Mini- Bölcsőde

2687 Bercel, Kenderváros út 2/1.

8

Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium, Általános Iskola, Óvoda - Szent Kristóf Katolikus Tagóvodája

5200 Törökszentmiklós, Kapisztrán J. u. 3.

9

Bodrogkeresztúri Nyitnikék Óvoda, Bölcsőde és Konyha

3916 Bodrogkeresztúr, Kossuth utca 68.

10

Bokréta Önkormányzati Óvoda és Bölcsőde

6422 Tompa, Szentháromság tér 16.

11

Újkéri Mocorgó Óvoda

9472 Újkér, Iváni utca 12

12

Budapest Főváros XV. Kerületi Önkormányzat Hétszínvirág Összevont Óvoda Molnár Viktor Tagóvodája

1158 Budapest, Molnár Viktor utca 94-96.

13

Budapest XVI. kerületi Gyerekkuckó Óvoda Hermina út 66-68.

1162 Budapest, Hermina utca 66-68.

14

Chernel József Önkormányzati Óvoda

4285 Álmosd, Iskola Köz 9-11.

15

Janikovszky Éva Óvoda és Bölcsőde

7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 54.

16

Detki Benedek Elek Óvoda

3275 Detk, Dobó István utca 5.

17

Dunaföldvár Eszterlánc Óvoda, Bölcsőde és Konyha Kossuth Lajos utca 4. Telephelye

7020 Dunaföldvár, Kossuth Lajos utca 4.

18

Esztergomi Kertvárosi Óvoda

2509 Esztergom-kertváros, Kolozsvári utca 18.

19

Felpéci Mesevilág Óvoda

9122 Felpéc, Petőfi utca 60.

20

Gyöngyöspatai Bokréta Óvoda és Bölcsőde

3035 Gyöngyöspata, Fő út 65/A.

21

Hajnal Óvoda és Bölcsőde

8246 Tótvázsony, Hajnal u. 1.

22

Halimbai Hársfa Óvoda, Mini Bölcsőde és Konyha

8452 Halimba, Bányász u. 18.

23

Hernádnémeti Napközi Otthonos Óvoda és Bölcsőde

3564 Hernádnémeti, Petőfi S. u. 1.

24

II. Rákóczi Ferenc általános Iskola, Gimnázium, Szakképző Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda Eszterlánc Óvodája

4251 Hajdúsámson, Kossuth u. 11-17.

25

Kerekegyházi Bóbita Óvoda

6041 Kerekegyháza, Park utca 1.

26

Kipp-Kopp Óvoda

1225 Budapest, Nagytétényi út 67.

27

Kisvaszari Napovi és Főzőkonyha

7381 Kisvaszar, Albert I. tér. 2.

28

Közép Utcai Óvoda

4031 Debrecen, Közép utca 2.

29

Kunpeszéri Napközi-Otthonos Óvoda

6096 Kunpeszér, Arany J. u.1.

30

Kutasi Micimackó Óvoda, Zsebibaba Mini Bölcsőde

7541 Kutas, Petőfi u. 95.

31

Lencsési Óvoda Lencsési Úti Telephelye

5600 Békéscsaba, Lencsési út 15.

32

Lengyel Laura Óvoda Napsugár Tagóvoda

4244 Újfehértó, Bocskai utca 2.

33

Mese-Domb Óvoda és Bölcsőde

8474 Csabrendek, Templom tér 13.

34 Péri Vadvirág Óvoda 9099 Pér, Szent Imre u. 11.

35

Nagyberki Manó Tanoda Óvoda

7255 Nagyberki, Kossuth u. 61.

36

Nagypalli Német Nemzetiségi Óvoda és Konyha

7731 Nagypall, Szabadság utca 26.

37

Napfény Óvoda és Bölcsőde

4181 Nádudvar, Kossuth Lajos utca 8.

38

Nárai Aranykapu Óvoda

9797 Nárai, Petőfi Sándor u. 37.

39

Nógrádmarcali Óvoda

2675 Nógrádmarcal, Rákóczi út 2.

40

Nyergesújfalui Bóbita Óvoda és Bölcsőde

2536 Nyergesújfalu, Május 1. tér 11.

41

Olaszliszkai Kereekerdő Óvoda és Bölcsőde

3933 Olaszliszka, Petőfi Sándor út 21.

42

Öttevényi Mackó-Kuckó Napköziotthonos Óvoda és Bölcsőde

9153 Öttevény, Fő utca 105.

43

Pákozdi Nyitnikék Óvoda

8095 Pákozd, Arany János u. 1-5.

44

Pusztaszabolcsi Városi Óvoda és Bölcsőde (Zsiráf Óvoda)

2490 Pusztaszabolcs, Deák Ferenc utca 21/1.

45

Pusztaszentlászlói Óvoda-Bölcsőde

8896 Pusztaszentlászló, Kossuth L. u. 112.

46

Sarudi Tavirózsa Óvoda

3386 Sarud, Munkácsy út 2/2.

47

Soproni Egyetem Lewinszky Anna Gyakorló Óvoda

9444 Sopron, Zsilip utca 1.

48

Szabadbattyáni Cifrakert Óvoda

8151 Szabadbattyán, Árpád u. 40-44.

49

Szarvas Város Óvodája és Bölcsődéje

5540 Szarvas, Kossuth utca 66.

50

Százhalombattai Kipp-Kopp Óvoda

Százhalombatta, Gesztenyés köz 1-3.

51

Székkutasi Líbor Ilona Óvoda

6821 Székkutas, Murgács Kálmán utca 20.

52

Szekszárdi Gyermeklánc Óvoda

7100 Szekszárd, Perczel M. u. 2.

53

Tuzséri Lónyay Pálma Napköziotthonos Óvoda és Konyha

4623 Tuzsér, Kossuth utca 72.

54

Váci Alsóvárosi Óvoda

2600 Vác, Vám u. 11.

55

Vanyarci Napsugár Óvoda

2688 Vanyarc, Mikszáth u. 4.

56

Városmajori Óvodák

1122 Budapest, Városmajor utca 59/b.

57

Vépi Vadvirág Művészeti Óvoda és Bölcsőde

9751 Vép, Szent Imre u.1.

58

Vidámságok Háza Óvoda - Bölcsőde

2800 Tatabánya, Erőmű tér 6.

59

Zákányszéki Manó-Kert Óvoda és Bölcsőde

6787 Zákányszék, Petőfi u. 7.

60

Zuglói Egyesített Óvoda Tihany Tagóvodája

1141 Budapest, Tihany tér 37-39.

 

Nyertes iskolák

 

A feladatellátási hely megnevezése

A feladatellátási hely címe

1

Abigél Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium Szendrő Telephely

3752 Szendrő, Fő út 34.

2

Apáczai Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

9700 Szombathely, 11-es huszár út 40.

3

Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola

2660 Balassagyarmat, Május 1.u. 2.

4

Balatonfüredi Református Általános Iskola és Óvoda

8230 Balatonfüred, Iskola utca 2.

5

Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4100 Berettyóújfalu, József A. u. 11.

6

BGSZC Dobos C. József Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

1134 Budapest, Huba u. 7.

7

Bői Általános Iskola

9625 Bő, Köztársaság tér 32.

8

Budapest X. Kerületi Éltes Mátyás Általános Iskola és Kollégium

1108 Budapest, Újhegyi sétány 9-11.

9

Csabdi Petőfi Sándor Általános Iskola

2064 Csabdi, Szabadság utca 37.

10

Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium

Csurgó, Széchenyi tér 9.

11

Csontváry Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

8308 Zalahaláp, Iskola utca 3.

12

Vakok Óvodája, Általános Iskolája, Szakiskolája, Készségfejlesztő Iskolája, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye, Kollégiuma és Gyermekotthona

1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 39.

13

Egri Arany János Általános Iskola, Szakiskola és Kollégium

3300 Eger, Iskola u 3.

14

Eventus Üzleti, Művészeti Szakgimnázium, Technikum, Gimnázium, Szakképző Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Cifrakapu tér 4. szám alatti telephelye

3300 Eger, Cifrakapu tér 4.

15

Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium, Kollégium és Óvoda

3529 Miskolc, Fényi Gyula tér 2-12.

16

Debrecen-Bánki Református Általános Iskola

4002 Debrecen, Külső Diószegi út 176.

17

Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kálvin János utca 9. szám alatti Telephelye

2740  Abony, Kálvin János u.9.

18

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 11.

19

Hámori Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

3517 Miskolc, Losonczy u. 64.

20

Ibrányi Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Petőfi utcai Telephelye

4484 Ibrány, Petőfi u. 1.

21

Id. Szabó István Általános Iskola

3123 Cered, Kossuth út 49.

22

Jánossomorjai Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Klafszky Katalin Tagiskolája

9241 Jánossomorja, Rákóczi u. 51.

23

Kádas György Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium Kossuth Lajos Utca 57. sz. Alatti Telephelye

5310 Kisújszállás, Kossuth Lajos utca 57.

24

Kálvin János Református Általános Iskola

4700 Mátészalka, Nagykárolyi út 5.

25

Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola II. Rákóczi Ferenc Tagiskolája

7400 Kaposvár, Kanizsai u. 67.

26

Karcagi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kiskulcsosi Általános Iskolai Tagintézménye

5300 Karcag, Kisújszállási út 112.

27

Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Mathiász János Általános Iskolája

6000 Kecskemét, Katona Zsigmond utca 1.

28

Kerek Világ Általános Iskola

7627 Pécs, Gesztenyés utca 2.

29

Kiskunfélegyházi Göllesz Viktor Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

6100, Kiskunfélegyháza, Szent Imre herceg utca 1-3.

30

Kossuth Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5525 Füzesgyarmat,  Széchenyi utca 2.

31

Kőbányai Széchenyi István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

1108 Budapest, Újhegyi sétány 1-3.

32

Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola Felsőlajosi Tagintézménye

6055 Felsőlajos, Iskola utca 16.

33

Lencsési Általános Iskola

5600 Békéscsaba, Szabó Pál tér 1/2.

34

Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola

8960 Lenti, Vörösmarty Utca 30.

35

Maróthy János Általános Iskola

4971 Rozsály, Kossuth utca 37/A

36

Mocsai Arany János Általános Iskola

2911 Mocsa, Ady Endre utca 13.

37

Monorierdei Fekete István Általános Iskola

2213 Monorierdő, Szabadság u. 43.

38

Móri Radnóti Miklós Általános Iskola Nádasdy Tamás Tagiskolája

8074 Csókakő, Petőfi Sándor utca 5.

39

Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola

4064 Nagyhegyes, Kossuth utca 39.

40

Nyíregyházi RIDENS Gimnázium, Szakgimnázium, Szakiskola és Kollégium

4400 Nyíregyháza, Széchenyi u. 34-38.

41

Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola és Óvoda

103 Budapest, Tímár u. 10-16.

42

Okányi Általános Iskola Telephelye

5534 Okány, Kossuth u. 6.

43

Pándi Általános Iskola

2214 Pánd, Fő út 17.

44

Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

9090 Pannonhalma, Petőfi S. utca 27.

45

Patay Sámuel Általános Iskola

3926 Taktabáj, Alkotmány út 39.

46

PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Deák Ferenc Általános Iskolája

7624 Pécs, Őz u.2.

47

Pusztavámi Német Nemzetiségi Általános Iskola

8066 Pusztavám Bajcsy-Zs. utca 10.

48

Rátkai Német Nemzetiségi Általános Iskola

3908 Rátka, Iskola tér 2.

49

Sokorópátkai Általános Iskola

Sokorópátka, Öreg u.63.

50

Somogy Megyei Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

8698 Somogyvár, Kaposvári utca 4.

51

Szalántai Általános Iskola Arany János Általános Iskolája

7763, Egerág, Pozsony u. 1.

52

Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola

7100 Szekszárd, Szent-Györgyi Albert utca 6.

53

Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola

1183 Budapest, Gyöngyvirág utca 41.

54

Szigetköz Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

9232 Darnózseli, Bem Tér 3.

55

Szignum Kéttannyelvű Egyházi Általános Iskola Telephelye - Boldogasszony Forrása szálláshely

6900 Makó, Szent István tér 22/b.

56

Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola

5000 Szolnok, Kassai út 29.

57

Szombathelyi Neumann János Általános Iskola

9700 Szombathely, Losonc u. 1.

58

Tényői Ady Endre Általános Iskola

9111. Tényő, Győri út 53.

59

Teveli Általános Iskola

7181 Tevel, Petőfi u. 3-7.

60

Tiszakécskei Református Általános Iskola és Gimnázium

6060 Tiszakécske, Templom tér 3.

 

 


Tartaléklistás óvodák

 

A feladatellátási hely megnevezése

A feladatellátási hely címe

1

Akasztó Napközi Otthonos Óvoda

6221. Akasztó, Szent István utca 67.

2

Almádi Magocskák Óvoda és Bölcsőde

8220 Balatonalmádi, Mogyoró utca 1.

3

Berecz Károly Napsugár Művészeti Óvoda és Mini Bölcsőde

3985 Alsóberecki, Kossuth Lajos u.23.

4

Biatorbágyi Benedek Elek Óvoda Meserét Tagóvodája

2051 Biatorbágy, Dévay u. 1.

5

Bodrogkeresztúri Nyitnikék Óvoda, Bölcsőde és Konyha Bodrogkisfaludi Telephelye

3917 Bodrogkisfalud, Kossuth út 61/A.

6

Boldogkőváraljai Óvoda

3885 Boldogkőváralja Kossuth Lajos utca 37.

7

Budapest XVI. Kerületi Gyerekkuckó Óvoda

1165 Budapest, Centenáriumi sétány 3.

8

Budapest XVI. kerületi Gyerekkuckó Óvoda Hársfa u. 54-56.

1162  Budapest, Hársfa u. 54-56.

9

Csemetekert Református Óvoda

4700 Mátészalka, Kalmár utca 23.

10

Csongrádi Óvodák Igazgatósága Bokrosi "Napsugár" Tagóvodája

6648 Csongrád, Gyójai u.1.

11

Csupaszív Óvoda és Konyha

4627 Zsurk, Kossuth tér 65.

12

Délegyházi Napsugár Óvoda

2337 Délegyháza, Árpád utca 6.

13

Deszki Móra Ferenc Csicsergő Óvoda

6772 Deszk, Móra Ferenc u. 2.

14

Dögei Meserét Óvoda, Mini Bölcsőde, Család- és Gyermekjóléti Szolgálat

4495 Döge, Osváth tér 3.

15

Dunaharaszti Hétszínvilág Óvoda

2330 Dunaharaszti, Knézich utca 21.

16

Édenkert Pápai Református Óvoda

8500 Pápa, Veszprémi út 6-8.

17

Egerszalóki Szivárvány Óvoda

3394 Egerszalók, Kossuth Lajos u. 65.

18

Egri Kertvárosi Óvoda

3300 Eger, Ifjúság u. 4.

19

Egri Kertvárosi Óvoda Ney Ferenc Tagóvodája

3300 Eger, Ifjúság u. 7-9.

20

Faragó Utcai Óvoda

4029 Debrecen, Faragó utca 20-22.

21

Feldebrői Asztalos János Óvoda

3352 Feldebrő, Szabadság tér 3.

22

Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium, Kollégium és Óvoda Telephelye

3529. Miskolc, Bocskai u 7.

23

Fülöpi Óvoda

4266 Fülöp, Óvoda utca 1.

24

Gézengúz Óvoda és Bölcsőde

6423 Kelebia, Ady E. u. 108.

25

Hajdúszoboszlói Egyesített Óvoda Mesevár Óvodája

4200 Hajdúszoboszló, Kovács Gyula utca 24.

26

Herédi Óvoda

3011 Heréd, Vörösmarty Mihály tér 3.

27

Hétszínvirág Óvoda, Bölcsőde Diana Művészeti Tagóvodája

3880 Sátoraljaújhely, Miklósy I. u 2.

28

Homokkerti Pitypang Óvoda

4030 Debrecen, Szabó Kálmán utca 39.

29

Honti Óvoda

2647 Hont, Ipoly utca 18.

30

Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola Tagóvodája 002.

9400 Sopron, Borsmonostori u. 9.

31

Kék Duna Óvoda

2545 Dunaalmás, Csokonai u. 36.

32

Kishartyáni Micimackó Óvoda

3161 Kisahartyán, Petőfi út 19.

33

Kőbányai Mocorgó Óvoda

1101 Budapest, Kőbányai út 30.

34

Kölyökvár Tagóvoda

8100 Várpalota, Mátyás király u. 7.

35

Lövész Utcai Óvoda Malom Téri Tagóvodája

2700 Cegléd, Malom tér 1.

36

Mátraverebély Községi Katica Óvoda

3077 Mátraverebély Vasút út 84.

37

Mezőzombori Bóbita Óvoda

3931 Mezőzombor, Mátyás utca 23.

38

Miskei Óvoda

6343 Miske, Kis köz 2.

39

Miskolci Integrált Óvodai Intézmény Brunszvik Teréz Sport Tagóvodája

3525 Miskolc, Mátyás király u. 17.

40

Nagykállói Brunszvik Teréz Óvoda

4320 Nagykálló, Szabadságharcos út 8.

41

Nagykállói Brunszvik Teréz Óvoda Szivárvány Tagóvodája

4320 Nagykálló, Petőfi Sándor út 3-5. 

42

Napfény Óvoda és Bölcsőde Százszorszép Óvodája

4181 Nádudvar, Puskin utca 15.

43

Napfény Óvoda és Bölcsőde Vadvirág Óvodája

4181 Nádudvar, Fő út 179.

44

Nemesgulácsi Napsugár Óvoda

8284 Nemesgulács, József Attila u. 32.

45

Normafa Óvoda Őzike utca 32. alatti Telephelye

1121 Budapest, Őzike  út 32.

46

Nyitnikék Tagóvoda

Balassagyarmat, Móricz Zs. út 2-4.

47

Orfűi Fekete István Óvoda és Konyha

Orfű, Széchenyi tér 22.

48

Pusztaszabolcsi Városi Óvoda és Bölcsőde Manóvár Óvoda Telephelye

2490 Pusztaszabolcs, Velencei út 65.

49

Rákosmenti Piroska Óvoda

1171 Bp, Pesti út 368.

50

Rétközberencsi Mesevár Óvoda

4525 Rétközberencs, Fő út 13.

51

Rózsai Tivadar Református Általános Iskola és Óvoda Óvoda utcai Telephelye

4242 Hajdúhadház, Óvoda u. 1.

52

Soproni Egyetem Lewinszky Anna Gyakorló Óvoda Aranykapu Tagóvodája

9400 Sopron, Ferenczy János utca 5.

53

Sülysápi Csicsergő Óvoda 1. Tagóvodája

2241 Sülysáp, Mátyás király u. 7.

54

Szemerei Mesekastély Óvoda és Főzőkonyha

3866 Szemere, Arany János út 6.

55

Szent Anna Római Katolikus Óvoda

3888 Vizsoly, Szent János utca 66.

56

Szent Ferenc Tanyaóvoda

2065 Mány, Rákóczi Ferenc utca 81.

57

Szent József Óvoda Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Kollégiuma

4225 Debrecen-Józsa, Gát utca 5.

58

Szivárvány Óvoda

3300 Eger, Kertész út 100.

59

Szivárvány Óvoda Deák Ferenc Tagóvodája

3300 Eger, Deák Ferenc út 17.

60

Szivárvány Tagóvoda és Bölcsőde

8100 Várpalota, Körmöcbánya u. 3.

61

Sződi Csupafül Óvoda

2134 Sződ, Dózsa György út 19.

62

Szűcs Sándor Általános Művelődési Központ Mátyás király utcai Telephelye

4172 Biharnagybajom, Mátyás király utca 1.

63

Tabdi Napköziotthonos Óvoda és Mini Bölcsőde

6224 Tabdi, Kossuth Lajos utca 7.

64

Tápiószecsői Pöttöm Óvoda

2251 Tápiószecső, Rákóczi u. 16.

65

Tápiószecsői Pöttöm Óvoda Mesekert Tagóvodája

2251 Tápiószecső, Kátai út 90

66

Tápiószecsői Pöttöm Óvoda Zöld Manó Tagóvodája

2251 Tápiószecső, Árpád út 45.

67

Tápiószelei Csicserke Óvoda-Bölcsőde

2766 Tápiószele, Somogyi Béla utca 1.

68

Trefort Téri Óvoda

9400 Sopron, Trefort tér 11.

69

Trefort Téri Óvoda Jereváni Kék Tagóvodája

9400 Sopron, Soproni Horváth József u. 4.

70

Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde - Rákóczi Tagóvoda

4100 Beretyóújfalu, Rákóczi u. 25.

71

Zuglói Egyesített Óvoda Kerékgyártó Tagóvodája

1147 Budapest, Kerékgyártó utca 35-39

72

Zuglói Egyesített Óvoda Meseház Tagóvodájának Telephelye

1147 Budapest, Egressy út 1/f.

73

Zuglói Egyesített Óvoda Napraforgó Tagóvodája

1145 Budapest, Újvidék sétány 3-5.

74

Zuglói Egyesített Óvoda Rózsavár Tagóvodája

1141 Budapest, Szugló u. 90/A.

 

Tartaléklistás iskolák

 

A feladatellátási hely megnevezése

A feladatellátási hely címe

1

Abigél Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Szakgimnázium, Gimnázium, Kollégium, Technikum és Szakképző Iskola

4405 Nyíregyháza, Tünde utca 10/a.

2

Ábrányi Emil Általános Iskola

4264 Nyírábrány Iskola u. 8.

3

Ágfalvi Váci Mihály Általános Iskola

9423 Ágfalva, Váci Mihály utca 2.

4

Aranyosapáti Általános Iskola

4634 Aranyosapáti, Petőfi út 4.

5

Bencés Apátság Illyés Gyula Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája

8237 Tihany, Csokonai u. 73.

6

BGSZC Giorgio Perlasca Vendéglátóipari Technikum és Szakképző Iskola

1106 Budapest, Maglódi út 8.

7

Bocskai István Református Oktatási Központ Beleznay János Tagintézménye

2347 Bugyi, Templom u. 11/a.

8

Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola

3421 Mezőnyárád, Szent István király út 75.

9

Budaörsi 1. Számú Általános Iskola

2040 Budaörs, Hársfa utca 29.

10

Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

1037 Budapest, Gyógyszergyár utca 22-24.

11

Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola

1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 35-37.

12

Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola

1162 Budapest, Ida u.108-110.

13

Budapesti Gépészeti SZC Bethlen Gábor Technikum

1157 Budapest, Árendás köz 8.

14

Buji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4483 Buj, Rákóczi utca 6.

15

Buzsáki Általános Iskola

8695 Buzsák, Fő tér 2.

16

Csillaghegyi Általános Iskola

1038 Budapest, Dózsa György utca 42.

17

Csornai Széchenyi István Általános Iskola

9300 Csorna, Árpád út 2.

18

Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola

4032 Debrecen, Böszörményi út 150-152.

19

Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Petőfi Sándor utcai telephelye

2049 Diósd, Petőfi Sándor u. 40.

20

Előszállási Árpád Fejedelem Általános Iskola

2424 Előszállás, Szöglet kert 1.

21

Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium

2030 Érd, Széchenyi tér 1.

22

Földi János Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4242 Hajdúhadház, Bocskai tér 14.

23

Hunyadi János Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola

1148 Budapest, Wass Albert tér 12.

24

II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda

6237 Kecel, Szabadság tér 17.

25

Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium

5130 Jászapáti, Vasút út 2.

26

Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda

3561 Felsőzsolca, Sport utca 2-6

27

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Tóth László Általános Iskolája

6000 Kecskemét, Czollner tér 1.

28

Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

6000 Kecskemét, Alkony u. 11.

29

Kiskunfélegyházi Platán Utcai Általános Iskola

6100 Kiskunfélegyháza, Platán u. 12.

30

Középkerti Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

4220 Hajdúböszörmény, Erdély u.37.

31

Lövői Általános Iskola

9461 Lövő, Fő utca 183.

32

Maglódi Vermesy Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola József Attila körút 30-36. alatti Telephelye

2234 Maglód, József Attila körút 30-36.

33

Miskolci Éltes Mátyás Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

3527 Miskolc, Szeles u. 57.

34

Miskolci Éltes Mátyás Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Tüskevár Tagóvodája és Tagiskolája

3532 Miskolc, Károly u. 10.

35

Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola Telephelye

9231 Máriakálnok, Rákóczi út 4.

36

Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

4400 Nyíregyháza, Erdő sor 7.

37

Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Szabó Lőrinc Tagintézménye

4481 Nyíregyháza, Igrice u. 6

38

Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda

7633 Pécs, Dr. Veress Endre u. 15.

39

Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola

2490 Pusztaszabolcs, Mátyás király utca 14-16.

40

Sajóbábonyi Deák Ferenc Általános Iskola

3792 Sajóbábony, Iskola tér 1.

41

Szent Gotthárd Általános Iskola és Gimnázium Magyarlak-Csörötnek Általános Iskolája

9963 Magyarlak, Kossuth Lajos út 236.

42

Szent György Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Telephelye

5054 Jászalsószentgyörgy, Fő út 78.

43

Szent János Görögkatolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Technikum és Kollégium Tóth Árpád Úti Telephelye

3780 Edelény, Tóth Árpád út 11.

44

SzSzC Rózsa Imre Technikuma

Újszász, Dózsa György út 23.

45

Taszári Fésűs Éva Általános Iskola

7261 Taszár, Iskola köz 1.

46

Újbudai Montágh Imre Általános Iskola, Óvoda, Fejlesztő Nevelés-oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Rátz László utcai Telephelye

1116 Budapest XI. kerület, Rátz László utca 73-75.

47

Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola

1044 Budapest, Ugró Gyula sor 1-3.

48

Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola

5052 Újszász, Kossuth L. út 13.

49

Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda

3530 Miskolc, Mádai Lajos u. 2.

50 Budapest XXI. Kerületi Eötvös József Általános Iskola 1213 Budapest,  Szent István út 232.