Eseménynaptár

December,
2021
07. December 2021
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
29 30 1 2021. December 1. , Wednesday 2 2021. December 2. , Thursday 3 2021. December 3. , Friday 4 2021. December 4. , Saturday 5 2021. December 5. , Sunday
6 2021. December 6. , Monday 7 2021. December 7. , Tuesday 8 2021. December 8. , Wednesday 9 2021. December 9. , Thursday 10 2021. December 10. , Friday 11 2021. December 11. , Saturday 12 2021. December 12. , Sunday
13 2021. December 13. , Monday 14 2021. December 14. , Tuesday 15 2021. December 15. , Wednesday 16 2021. December 16. , Thursday 17 2021. December 17. , Friday 18 2021. December 18. , Saturday 19 2021. December 19. , Sunday
20 2021. December 20. , Monday 21 2021. December 21. , Tuesday 22 2021. December 22. , Wednesday 23 2021. December 23. , Thursday 24 2021. December 24. , Friday 25 2021. December 25. , Saturday 26 2021. December 26. , Sunday
27 2021. December 27. , Monday 28 2021. December 28. , Tuesday 29 2021. December 29. , Wednesday 30 2021. December 30. , Thursday 31 2021. December 31. , Friday 1 2

Sokszínű Iskolakert Vándorkiállítás

Mutassa az összes kategória eseményeit


Az Iskolakertekért Alapítvány fenntartható működésének támogatása c. pályázatunkat a Nemzeti Együttműködési Alap 1200000 Ft-tal támogatta (NEA-UN-18-M-0332 sz.).

támogatásával

Adója 1%-ával támogassa az iskolakertek ügyét!