Pályázati lehetőség az Iskolakert-hálózat iskolakertet működtető közösségei részére

Az Iskolakertekért Alapítvány és a NÉBIH Növény- és Talajvédelmi Igazgatóságának 2019 évben megújult együttműködése alapján immár 6. alkalommal kerül meghirdetésre a két szervezet közös iskolakerti talajvizsgálati pályázata, melynek keretében évente 10 iskolakert számára biztosítható az iskolakert termőtalajának ingyenes bevizsgálása.

A 2016 óta zajló együttműködés keretében eddig összesen 48 iskolakert talajvizsgálata történt meg országszerte. Jelen pályázati kör is nyitott az egész ország területén működő minden Iskolakert-hálózati tag számára.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. szeptember 30.

A pályázat beadásának módja: Pályázni a mellékelt pályázati adatlap beküldésével lehetséges, a kitöltött pályázati adatlapot az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre várjuk.

Pályázati kiírás: ITT!

Pályázati adatlap: ITT!

Alapítványunk és az Iskolakert-hálózat támogatói:

Adója 1%-ával támogassa az iskolakertek ügyét!