eseménynaptár

Kedves Pályázó Diákok!

Nagy öröm számunkra, hogy részt vettetek a JÖVŐ ISKOLAKERTJÉNEK tervezésében.

Szükség van a gondolataitokra, az elképzeléseitekre, az ötleteitekre ahhoz, hogy mi felnőttek megálljunk egy kicsit és újra átgondoljuk a továbbiakat.

HISZEN AZ ISKOLAKERT ÉRTETEK VAN!

Volt, aki a szívével fogalmazott, volt, aki racionálisan gondolkodott.

Volt, aki a távoli jövőben gondolkodott, volt, aki saját kertjüket tervezte meg a közeljövőre.

Volt, aki festett, volt, aki épített, mások fogalmaztak vagy a technikát hívták segítségül.

Igényes és tartalmas pályázatok érkeztek be.

Köszönjük a munkátokat!

DÍJAZOTTAK

Az Iskolakertekért Alapítvány és a Gránit Bank Zöld Klubja közös értékelés után az alábbi pályamunkákat emelte ki a beküldöttek közül:

• Álmos Vezér Gimnázium, Pedagógiai Szakgimnázium és Általános Iskola, Budapest 3. osztályos tanulóinak munkája, FILM kategória
  • Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola, Horváth Ágoston Márk, Szőllősi László, Mészáros László, Ó. Szabó Áron, Vígh Zsombor Mátyás munkája, FILM kategória
  • Fehérlófia Waldorf Óvoda és Iskola, Nemesvámos, Erdélyi Dávid, Kelen Csenge, Péteri Kamilla, Sebők Mirtill, Tanczer Kata, Kovács Olivér, Sándor Péter, Borszéki Laura, Stolár Júlia, Ságodi Tardos diákok munkája, MAKETT kategória
  • Varsányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Varsány, Petrovics Liliána, Balázs Natália munkája, RAJZ kategória
  • Premontrei Iskolaközpont, Kovács Anna Zsófia munkája, SZÖVEG kategória

Gratulálunk a díjazottaknak, akik munkájuk elismerésével intézményük iskolakertjének fejlesztéséhez járultak hozzá egyenként 100 000 Ft pénzösszeggel.

KÜLÖNDÍJ

A pályázati kiírás szerinti iskolakert elképzelésnek ugyan nem felelt meg, azonban az esztergomi Dobó Katalin Gimnázium által beküldött magas színvonalú, számítógépes grafikai megoldással elkészített terv az iskolai környezet zöldítésének innovatív, példamutató ötleteit tartalmazza, mely indokolja egy KÜLÖNDÍJ kategória megjelölését is. A Gránit Bank Innovatív Zöld Különdíjához 50 000 Ft pénzösszeg jár.

A beérkezett pályamunkák gazdagon kínálják a gyermekek ötleteit, értékes gondolatait, ezért azok közül válogatva az Iskolakertekért Alapítvány és a Gránit Bank közös online kiadványt készít, melyben közkinccsé teszi a legértékesebbnek ítélt üzeneteket.

Köszönjük minden gyermeknek!

A tervezett online kiadványban az ITT felsorolt munkákat jelenítjük meg.