Tájékoztatjuk, hogy Az Európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679 számú rendelete (2016. április 27. a természetes személyeknek a személyes adatok kezelése tekintetében történő védelméről és az ilyen adatok szabad áramlásáról,) alapján az Ön által rendelkezésünkre bocsátott személyes adatait (kapcsolattartói adatok, esetlegesen megváltozott intézményvezetői adatok) kezeljük az alábbiak szerint: Az Ön adatainak kezelője az Iskolakertekért Alapítvány (elérhetősége: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.). Adatkezelés célja: az Ön jelentkezésének elbírálása/kezelése. Adatkezelés jogalapja: GDPR 6. cikk (1) bekezdés a) és f) pontja szerinti érintetti hozzájárulás személyes adatok meghatározott céljából kezeléséhez azáltal, hogy azokat Ön önszántából rendelkezésünkre bocsátotta és ezt kiegészítendő az Ön jogos érdeke is. Csak és kizárólag olyan személyes adatot kezelünk Önről, amelyet Ön megadott nekünk, mert azt fontosnak ítélte meg az elbírálás szempontjából. Az Ön személyes adatait társaságunknál csak és kizárólag az arra jogosult kijelölt személyek kezelik, akik az általuk kezelt személyes adatok kapcsán titoktartási és adatkezelés nyilatkozatot tettek. Az Ön adatait csak és kizárólag Alapítványunk kezeli mindaddig, amíg nem létesítünk Önnel szerződéses jogviszonyt, vagy jogalap biztosított az adatkezelésre. Amennyiben szerződésre vagy együttműködésre sor kerül, akkor további tájékoztatást bocsátunk az Ön rendelkezésére az adatkezelés kapcsán. Amennyiben nem jön létre Önnel szerződéses jogviszony, abban az esetben Társaságunk még 6 hónapig kezeli az Ön személyes adatait, hogy Önt az Ön érdekében folyamatosan tájékoztathassuk a pályázati, együttműködési és álláslehetőségekről. Önnek folyamatosan lehetőséget biztosítunk, hogy az Ön által megadott adatokat pontosítsa, módosítsa, kiegészítse, töröltesse szándékának megfelelően. Ezt az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mailcímen kérheti. További információt talál az adatkezelés jogi hátteréről és lehetőségeiről a http://www.iskolakertekert.hu/index.php/hu/alapitvany/kozzetetelek illetve a eur-lex.europa.eu illetve a naih.hu oldalakon.

Alapítványunk és az Iskolakert-hálózat támogatói:

Adója 1%-ával támogassa az iskolakertek ügyét!