1%

eseménynaptár

 

Az oldalunkon lehetőség van regisztrálni és bejelentkezni, amely azonban nem szükséges semmilyen pályázathoz (és nem jelenti az Iskolakert-hálózathoz való csatlakozást, csupán egyszerű, szokásos honlap-regisztráció.)

A regisztrációval azok, akik már az Iskolakert-hálózat tagjai (és egyedi esetben kutatók, hallgatók) hozzáférést kapnak a megfelelő bővített honlaptartalomhoz. Ehhez a későbbiekben is minden esetben be kell jelentkezzenek. Enélkül csak az alapszintet látják ők is, mint bárki más.

Amennyiben a regisztráló még nem tagja az Iskolakert-hálózatnak, úgy a regisztrációval az Iskolakertekért Alapítvány hírlevelére iratkozhat fel.

Mindkettőhöz előbb engedélyezni kell a sütiket (lent balra: Süti politika feliratra kattintani, majd engedélyezni). A regisztráció aktiválása nem automatikus: 1-2 napon belül várható.

Regisztrálok a honlapra

Bejelentkezek a honlapra

Szerkesztem a profilom / Módosítom a jelszavam

Jelentkezés az Iskolakert-hálózatba (www.iskolakertekert.hu/csatlakozas)