Tanácsadás

adottságok és lehetőségek felmérése,
pedagógiai és kertészeti javaslatok

A tanácsadások célja

• az iskolakerti munkához a kertészet mellett a gyerekekhez is érteni kell
  • emellett szükséges a gyerekekkel való iskolakerti foglalkozások elveinek, módszereinek, sajátosságainak ismerete is
  • tanácsadásaink egyszeri illetve folyamatos szolgáltatásként egyaránt igénybe vehetők

A kertészeti tanácsadást

végző szakemberek pedagógiai tapasztalatokkal is rendelkező biokertész kollégák, akik az ökológiai gazdálkodás alapvetései szerint segítenek átgondolni az iskolakert kialakításának és működtetésének illetve továbbfejlesztésének kertészeti szempontjait, igazodva az adott intézmény adottságaihoz.

A pedagógiai tanácsadást

végző szakemberek gyakorló iskolakert-vezetők, több éves iskolakerti, tanácsadási és pedagógusképzési tapasztalattal.
  • Az adott intézmény sajátosságaihoz keresik az iskolakerti tevékenységek illeszkedési lehetőségeit.
  • Hazai jó gyakorlatokat, kipróbált megoldásokat ajánlanak.
Egyéni megkeresés, igényfelmérés alapján árajánlatot küldünk. Információ: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.