M E G H Í V Ó

Óvodakerti nyílt napra

Időpont: 2023. május 10. (szerda)

8.00 – 13.00 óráig

Helyszín: Hajdúhadházi Városi Óvoda Bercsényi Utca Telephely

(4242, Hajdúhadház, Bercsényi u.23)

PROGRAM:

1. Az intézmény bemutatása.
  2. A kerthez kötődő programok, tevékenységek a nevelési év folyamán.
  3. Madárbarát Óvoda – Óvodakert – Zöld Óvoda kapcsolódása (bepillantás a gyerekcsoportokban szervezett tevékenységekbe).
  4. Vargáné dr. Nagy Anikó a Debreceni Egyetem, Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar docensének előadása, melynek címe: „ Tapasztalat-felfedezés-élmény a természetben.”
  5. Megújulási lehetőségek, tervek, tapasztalatok az Óvodakert programban.
  6. Gondolatok, kérdések, szakmai megbeszélés.

Tisztelt Kollégák!

Szeretnénk intézményünk tevékenységét bemutatni az óvodakerthez kapcsolódóan.

Kérjük, hogy a programon (mely ingyenes) részt venni szándékozók 2023. május 07-ig jelezzenek felénk.

Bízunk benne, hogy felkeltettük érdeklődésüket, várunk szeretettel minden kedves vendéget!

A programmal kapcsolatban érdeklődni lehet: Győrffyné Hajdu Gabriella kapcsolattartó óvodapedagógusnál: 06-20/2429455

Hadháziné Nagy Éva (óvodavezető helyettes): 06-30/5931896

A letölthető meghívó elérhető ITT!