Osztrák fenntarthatósági díj - Sustainability Award 2022 Austria

 

School Garden goes Europe Erasmus+ stratégiai partnerség projekt az osztrák partner, a Vorarlbergi Pedagógiai Főiskola pályázatával a felsőoktatási intézmények ausztriai fenntarthatósági díján 3. lett! Ismertető itt: https://www.umweltbildung.at/shop/sustainability-award-alle-broschueren/ (a német nyelvű verzió 45. oldalán olvasható részletesebben, benne alapítványunk, mint partnerszervezet említésével.).

Az átadóünnepségre június 13-án Bécsben, a Műszaki Múzeumban (Technisches Museum Wien) került sor. 

A díjátadón a felső sorban jobbról a másodikaz osztrák partner képviselője, Prof. Stefan Jarau, középen Leonore Gewessler (Bundesministerium für Klimaschutz, Umwelt, Energie, Mobilität, Innovation und Technologie) és Martin Polaschek (Bundesministerium für Bildung, Wissenschaft und Forschung) miniszterek.

Az oklevéllel Prof. Stefan Jarau és dr. Halbritter András.

Az Iskolakertekért Alapítvány fenntartható működésének támogatása c. pályázatunkat a Nemzeti Együttműködési Alap 1200000 Ft-tal támogatta (NEA-UN-18-M-0332 sz.).

támogatásával

Adója 1%-ával támogassa az iskolakertek ügyét!