Örömmel tölt el bennünket, hogy idén alapítványunk munkáját az Agrárminisztérium Környezetünkért Díjjal ismerte el.

A díjat  "az Országos Iskolakert-fejlesztési Program magas színvonalú lebonyolításáért, valamint a fiatalok környezeti nevelésében vállalt értékteremtő munkájáért" a a Környezetvédelmi Világnap és a Pedagógusnap alkalmából adományozott elismerések átadásán vettük át a Magyar Mezőgazdasági Múzeumban, június 7-én.

Szeretnénk megköszönni minden iskolakertész munkáját, a gyerekek környezeti nevelésében vállalt szerepét, hogy ilyen sokan támogatják munkánkat, s tetsznek környezetünkért! Az egész iskolakerti, óvodakerti közösség nevében is köszönjük a miniszteri elismerést.

Fotó: AM Sajtóiroda

Az Iskolakertekért Alapítvány fenntartható működésének támogatása c. pályázatunkat a Nemzeti Együttműködési Alap 1200000 Ft-tal támogatta (NEA-UN-18-M-0332 sz.).

támogatásával

Adója 1%-ával támogassa az iskolakertek ügyét!