Meghívó

Iskolakerti nyílt napra

Időpont: 2021. október 06. szerda 14.00 órától

Helyszín: Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, AMI és Kollégium
 6640 Csongrád, Széchenyi út 29.

PROGRAM:

Varázskencék és varázsfőzetek

14.00-15.00: Kézműves foglalkozás az iskolakertben termesztett fűszer-, győgy- és festőnövények felhasználásával

15.00- 16.00:Büfé, kötetlen beszélgetés, tapasztalatcsere

A program ideje alatt megtekinthető a "SOKSZÍNŰ ISKOLA- ÉS ÓVODAKERT" vándorkiállítás az iskolakertekért Alapítvány jóvoltából.

Jelentkezési lehetőség: Csüllögné Balogh Judit tanárnőnél; Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A meghívó letölthető változata elérhető: ITT!

Az Iskolakertekért Alapítvány fenntartható működésének támogatása c. pályázatunkat a Nemzeti Együttműködési Alap 1200000 Ft-tal támogatta (NEA-UN-18-M-0332 sz.).

támogatásával

Adója 1%-ával támogassa az iskolakertek ügyét!