Pályázat!

Szeretettel adunk hírt az Agrárminisztérium Föld napja alkalmából meghirdetett, beporzó rovarokkal kapcsolatos meseíró pályázatáról Mesék a Zümmögő birodalomból címmel.

A pályázati felhívás letölthető innenMesék a Zümmögő Birodalomból

A felhívásra óvodai csoportok, általános- és középiskolások, pedagógusképző intézmények hallgatói és pedagógusok egyaránt jelentkezhetnek. A legjobb pályaművekből online mesekönyv készül.

Azok, akik korábbi felhívásunkra (Ha lemaradtál róla, itt megnézheted: Beporzóbarát óvodákat és iskolákat!) elkészítették a rovarhoteleket, házikókat, a fizikai aktivitás után, a szellemi kihívásokra is minden bizonnyal készen állnak. Eddigi megfigyeléseiteknek köszönhetően könnyebben megy majd a mesék farigcsálása is!

Sok sikert kívánunk mindenkinek!

A pályázatokat az Agrárminisztérium Környezetvédelmi pályázat honlapján kell feltölteni, 2021. május 31-e éjfélig.

Erről bővebb információkat itt találtok!

Az Iskolakertekért Alapítvány fenntartható működésének támogatása c. pályázatunkat a Nemzeti Együttműködési Alap 1200000 Ft-tal támogatta (NEA-UN-18-M-0332 sz.).

támogatásával

Adója 1%-ával támogassa az iskolakertek ügyét!