Kétszáz rovarhotel is várja a beporzókat Lakitelek szerte, a gyerekek kertjeiben!

Szelesné Kása Ili, öko művésztanár, a SzínesKert vezetője, megelőzve a közös felhívást is, a digitális oktatást élővé téve, rovarszálló tervezési és kivitelezési tárgyalkotásra hívta meg tanítványait! Az ötletesen, gazdagon kiadott feladat eredményeképpen 200 működőképes rovarszállóból álló igazi rovar-város segíti Lakitelken a kis beporzókat a lakhatási kérdéseik megoldásában!
Szeretettel gratulálunk, és nagyon köszönjük Ili és a diákok odaadó munkáját, képeiknek megosztását!

Varga Réka nagyapjával készítette el a rovarhotelt                      A kész rovarhotel

Tóth Zsuzsa rovarhotelje                                           Tóth Richard 8. a. osztályos tanuló rovarhotelje

Terveik, melyeket megvalósítottak:

Tóth Zsuzsa projektnapló                                                                          Varga Réka projektnapló