VI. Országos Iskolakert-hálózati Találkozó

2020. november 27. (péntek) 14 -17 óráig

Idén rendhagyó módon - online -

Kiemelt témánk: Iskolakert és online világ

A konferencián való részvétel regisztrációhoz kötött, mely az alábbi linken keresztül lehetséges (november 26-ig):

A részletes programot tartalmazó meghívó elérhető: ITT!

Idén számos tapasztalatot szerezhettünk az iskolakerti tevékenységek és a digitális oktatás (online világ) egymás mellettiségéről. Ennek apropóján szeretnénk körbejárni e két terület egymással való kapcsolatát. Van-e helye a digitális világnak, annak bármely formájának az iskolakertek világában? Tudják-e egymás céljait támogatni? Nem oltódnak-e ki a hatások? Ha tudják, hogyan? Milyen módszerekkel? Milyen mértékben?

PROGRAM:

13.45 – 14.00 Bejelentkezés a megadott online felületre

14.00 – 14.05 Köszöntő

14.05 – 14.20 Az Iskolakertekért Alapítvány éves beszámolója

14.20 – 14.30 Az Iskolakertekért-díj átadása

14.30 – 17.00 Iskolakert és online világ - vitafórum 20 perces vitaindító előadások:
• Uzsalyné Dr. Pécsi Rita neveléskutató, docens, egyetemi tanár, Apor Vilmos Katolikus Főiskola, az organikus pedagógia képzés képviselője
• Szűcs Attila környezettan tanár, a veszprémi Vetési Albert Gimnázium igazgatója, Pannon Egyetem Digitális Módszertani Intézet oktatója
• Dr. Dúll Andrea környezetpszichológus, egyetemi tanár ELTE Pedagógiai és Pszichológiai Kar, Ember-Környezet Tranzakció Intézet igazgató

Hozzászólások, érvelések

16.50 – 17.00 Zárszó