Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Boldog Donáti Celesztina Óvoda, Nagykanizsa

Nyeremény: OÁZIS 100 000 Ft értékű vásárlási utalványa

A nagykanizsai Celesztina Óvodában 2009-óta gondoznak óvodakertet,  melyhez kiérlelt, gondosan megtervezett tevékenységrendszert építettek. Munkájukat magas szintű pedagógiai és ökológiai felkészültség jellemzi. Kertjüket biológiai módszereket alkalmazva  művelik (növényi levek készítése, mulcsozás, növénytársítás) a gyermekek aktív bevonásával.

Beadott pályázatukban minden hónaphoz mutattak kertben vagy kerthez kötődően végzett tevékenységeket: jeles nap megünneplését, kerti munkákat, megfigyeléseket, csoportszobai tevékenységeket, kísérleteket,barkácsolásokat, gyűjtögetéseket.

Munkájuk igazi gyermekszerető, a gyermekeket játszva tanító, az egész személyiséget fejlesztő, színes  tevékenységrendszert alkalmazó szakmai anyag.

Gratulálunk magas színvonalú munkájukhoz!