Az ORSZÁGOS ISKOLAKERT-FEJLESZTÉSI PROGRAM szakmai lebonyolító szervezete az Iskolakertekért Alapítvány. A program alprogramok formájában valósul meg. 2019-2023 között az Iskolakerti Alapozó Alprogram 4 üteme valósult meg, összesen 287 intézmény részvételével, több mint harmincezer gyermek elérésével.
A Program fő támogatója minden ütemben az aktuálisan a környezeti nevelésért felelős tárca (Agrárminisztérium, Technológiai és Ipari Minisztérium, Energiaügyi Minisztérium) volt. Az egyes ütemek során további szervezetekkel bővült a támogatók köre: a Kék Bolygó Alapítvánnyal, Magyar Biokultúra Szövetséggel és a PontVelem Nonprofit Kft-vel.     A Programot bemutató kisfilm      Eredmények (2022)
                   

                          

M E G H Í V Ó

 Iskolakerti nyílt napra

Időpont: 2023. május 18. (csütörtök) 13.30 óra

        

Helyszín: Szent Imre Katolikus Általános Iskola

            3359 Tenk, II. Rákóczi F. út 2.      

PROGRAM:

13:30 -14:00 Érkezés, gyülekező intézményünk udvarán.

14:00 - Programok állomásokra bontva vegyes csapatokban.

-Madárgyűrűzés a bükki Nemzeti Park munkatársaival
-Kézműveskedés
-Fotókiállítás
-A kert megtekintése
-Fóliasátrak meglátogatása

16:00 Rendezvény zárása

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Jelentkezési lehetőség, érdeklődés: További információ kérhető a
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. vagy a +36 36 470 036- os telefonszámon

A letölthető meghívó elérhető ITT!