Az ORSZÁGOS ISKOLAKERT-FEJLESZTÉSI PROGRAM szakmai lebonyolító szervezete az Iskolakertekért Alapítvány. A program alprogramok formájában valósul meg. 2019-2023 között az Iskolakerti Alapozó Alprogram 4 üteme valósult meg, összesen 287 intézmény részvételével, több mint harmincezer gyermek elérésével.
A Program fő támogatója minden ütemben az aktuálisan a környezeti nevelésért felelős tárca (Agrárminisztérium, Technológiai és Ipari Minisztérium, Energiaügyi Minisztérium) volt. Az egyes ütemek során további szervezetekkel bővült a támogatók köre: a Kék Bolygó Alapítvánnyal, Magyar Biokultúra Szövetséggel és a PontVelem Nonprofit Kft-vel.     A Programot bemutató kisfilm      Eredmények (2022)
                   

                          

M E G H Í V Ó

 Iskolakerti nyílt napra

Időpont: 2023. május 24. (szerda) 14.00 óra

 

Helyszín: Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, AMI és Kollégium, 
6640 Csongrád Széchenyi út 29.

                    

                            

PROGRAM:

„ A mi rovarbarát kertünk”

- rovarhotel készítése
- növényjelző táblák a Tündérkertben
- növény védőrség
- méhitató a kertben

Jelentkezési lehetőség, érdeklődés: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. @gmail.com

Telefon: +36 (30) 438 0381

A letölthető meghívó elérhető ITT!