Az ORSZÁGOS ISKOLAKERT-FEJLESZTÉSI PROGRAM Iskolakerti Alapozó Alprogram fő támogatója az Agrárminisztérium, szakmai lebonyolító szervezete az Iskolakertekért Alapítvány.
Az Iskolakerti Alapozó Alprogramnak eddig 3 üteme valósult meg, összesen 167 intézmény részvételével, több mint húszezer gyermek elérésével.
Az Agrárminisztérium, mint fő finanszírozó mellett a III. ütemben két további szervezettel bővült a támogatók köre: a Kék Bolygó Alapítvánnyal és a Magyar Biokultúra Szövetséggel.
A Programot bemutató kisfilm       Aktuális felhívás, 2022

M E G H Í V Ó

Óvodakerti nyílt napra

Helyszín: Boldogi Csicsergő Óvoda és Mini Bölcsőde,

3016 Boldog, Kossuth Lajos út 15.

Időpont: 2022.október 21. (péntek) 14 óra

PROGRAM:

13.30  Gyülekező, vendégek fogadása

14.00  Megnyitó műsor

14.30  Kertbemutatás

(kézműves tevékenység, óvodakerti matematikai tevékenységek bemutatása)

15.30   Kertünkből az asztalra "ZÖLDBÜFÉ"

16.00   Program zárása

A letölthető meghívó elérhető ITT!

Jelentkezési lehetőség: Bátori Györgyné intézményvezetőnél Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. vagy tel.:  +36 37-355-334