Az ORSZÁGOS ISKOLAKERT-FEJLESZTÉSI PROGRAM Iskolakerti Alapozó Alprogram fő támogatója az Agrárminisztérium, szakmai lebonyolító szervezete az Iskolakertekért Alapítvány.
Az Iskolakerti Alapozó Alprogramnak eddig 3 üteme valósult meg, összesen 167 intézmény részvételével, több mint húszezer gyermek elérésével.
Az Agrárminisztérium, mint fő finanszírozó mellett a III. ütemben két további szervezettel bővült a támogatók köre: a Kék Bolygó Alapítvánnyal és a Magyar Biokultúra Szövetséggel.
A Programot bemutató kisfilm itt tekinthető meg.

Meghívó

Óvodakerti nyílt napra

Időpont:2021. szeptember 27. (hétfő) 09.30 - 11.30 óra

Helyszín:

Dorogi Zrínyi Ilona Óvoda

2510 Dorog, Hősök tere 2.

PROGRAM:

Szeretettel várjuk a Kiskertelők nyílt napjára a környezettudatos nevelés és az óvodakerti munka iránt érdeklődő óvodapedagógusokat!

Téma: Őszi betakarítás, változatos kapcsolódó tevékenységek.

09.30-11.00  Érkezés, napirend ismertetés, jelenléti ív kitöltés

Gyakorlati bemutató

11.00-11.30 Szakmai konzultáció és betekintési lehetőség a dokumentációba

Jelentkezési lehetőség: a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mailcímen, Szrnka Anna óvodavezetőnél.

Jelentkezési határidő: legkésőbb 2021. 09. 24. 12.00 óráig.

A meghívó letölthető változata elérhető: ITT!