Hírek Dereskről

2020. április 17.

„Kedves András, Izolda és Nóra!
Kedves Mindenki!

A Felvidéken sem lehetett azt mondani a természetnek, hogy "Maradj otthon", ezért elkezdődött a munka a Dereski Magyar Tannyelvű Alapiskola iskolakertjében is.
Igaz, most alkalmazkodnunk kellett az adott helyzethez és gyerekzsivaj nélkül folynak a munkák a kertben.
Most is, mint mindig számíthattunk a polgármester asszony segítségére, a közmunkásokra és ami nagy öröm a jószándékú emberek segítségére.
A könyvelőnő férje szántott, a főszakácsnő férje simítózott, az asszisztens földet hordott a magas ágyásokba, a konyhavezetőnő és a főszakácsnő megkezdték a veteményezést.

Az egészben az a legszebb, hogy ezek az emberek maguktól ajánlották fel a segítségüket, amiért nagy hálával tartozunk.

Korda Edit
iskolaigazgatónő  ”

Köszönjük a képes beszámolót!
Az Iskolakertekért Alapítvány munkatársai: András, Izolda, Nóra