Hírek Dögéről az Ölbey Irén Általános Iskolából

2020. március 20.

"Az elmúlt héten igyekeztünk elvégezni a legfontosabb tavaszi munkálatokat. Üdvözlettel: Agárdy Sándor"

A kerti munkát a kertvezető és segítője, az iskola karbantartója végezte.

Minden kertben tevékenykedő figyelmét felhívjuk arra, hogy a kormányzati ajánlásokat minden esetben tartsák be, ahogy a dögei iskolakertben is tették!

Ilyen például az ajánlott 2 méter távolság betartása egymás között, ha valakivel együtt tevékenykedünk.

A kialakult járványügyi helyzet miatt most ajánlott a későbbi visszatérésre felkészíteni a kertet, hiszen előfordulhat, hogy nem tudunk terv szerint kimenni.