Iskolakert-hálózatunk
Részletek a kert nevére kattintva!

ORSZÁGOS ISKOLAKERT-FEJLESZTÉSI PROGRAM

Az ORSZÁGOS ISKOLAKERT-FEJLESZTÉSI PROGRAM 2019. januárjában indult az Agrárminisztérium, mint fő támogató kezdeményezésére. Az országos program támogatói köre folyamatosan bővül, a támogatások önálló alprogramok formájában kerülnek meghirdetésre.

Tovább a Program történetéhez

V. Országos Iskolakert-hálózati Találkozó

A 2019. október 4-i V. Országos Iskolakert-hálózati Találkozó “AZ ISKOLAKERTEK TERVEZÉSE TÖBBSZINTŰ MEGKÖZELÍTÉSBEN” témáját járta körül a helyszínt adó Szent István Egyetem Tájépítészeti és Településrendezési Kar budai campusán. 

Szeretnénk megköszönni, hogy ilyen sokan eljöttetek! 

Köszönjük a Szent István Egyetemnek és Dr. Fekete Albert Dékán úrnak  a helyszín biztosítását!

Reméljük, hogy a színvonalas előadásokon és az azt követő műhelymunkák során az Alapítvány hozzájárult a kertvezetők feltöltődéséhez és tovább viszik a találkozó jó hírét, hangulatát kollégáikhoz, iskolai közösségeikbe.

 Műhelymunka, Biokert, Rab Istvánné felvétele

Idén az Iskolakertekért Díjat nyugdíjba vonuló iskolakert-vezetők nyerték el életművükkel:  

Gulyás Sándorné Katalin (Jászberény, Szent István Körúti EGYMI, Általános Iskola, Szakiskola és Készségfejlesztő Iskola)

Agárdi Sándor (Döge, Ölbey Irén Általános Iskola)

Díjátadó, Rab Istvánné felvétele

A rendezvényt a Nemzeti Kulturális Alap támogatta.

 Bővebben: itt letölthető.

Az Iskolakertekért Alapítvány fenntartható működésének támogatása c. pályázatunkat a Nemzeti Együttműködési Alap 1200000 Ft-tal támogatta (NEA-UN-18-M-0332 sz.).

támogatásával

Adója 1%-ával támogassa az iskolakertek ügyét!