Iskolakertekért Alapítvány Barna és Fiai által felajánlott gyümölcsfák IH tagoknak

Jelen lenni örömmel, megfigyelni nyitottsággal, tevékenykedni együtt!

Támogatóink:

bio-gazdabolt.hu
barnaesfiai.hu
kertimag.com
Valeyrac Exotics
NÉBIH
Nádland
Pályázat Menedzser

Kedvezmény az Iskolakert Hálózat tagjai számára


A Barna és Fiai a régi gyümölcsfa fajták ismerői, szaporíói és árusítói. Felajánlásuk értelmében minden Iskolakert Hálózat tagnak tudnak biztosítani egy általuk választott gyümölcsfát, térítés nélkül:

 

barna es fiai


A választáshoz és megrendeléshez az alábbi linken keresztül juttok el:


http://csodakertesz.hu


A megrendelés végén a megjegyzésbe írjátok be az iskola nevét. Bár a rendszer összeget fog mutatni a végén, de a megjegyzés alapján Barna Péter tudni fogja, hogy IH tagok vagytok és felajánlásként kapjátok a kért csemetét.


Átvétel a honlapon megjelöltek szerint többféleképpen történhet:
-     postán történő szállításkor a  költséget az Iskola állja
-    személyes átvételre is van lehetőség Kecskeméten a telephelyen és Budapesten a XX. kerületben. Ez utóbbi esetben a megjegyzés rovatba, az      Iskola neve után  kell beírni, hogy a Bio-gazdabolt XX. kerületi telepén szeretnétek átvenni a csemetét.

 Együttműködő szakmai partnereink:fb

 

 mkne logo new   okoiskola logo   biokultura logo   ikon studio   OFI logo alap fekvo RGB  zoldovoda logo nagy   

 

    vevi kor MárványhegyLogo regicimer   anthropolis newlogo4             kkoszlogo