Iskolakertekért Alapítvány Csatlakozás előkészülőknek

Előkészülő Tag csatlakozása

Csatlakozás előkészülő tagként (felkészülő státusz)

Azok a közösségek, akik érdeklődnek iskolakert indítása iránt, az Iskolakerti Előkészülők tagjainak sorába kerülhetnek. Felvesszük velük a kapcsolatot és egy 1 évre szóló együttműködési megállapodást kötünk (az intézményvezető aláírásával), mely szerint honlapunk hozzáférést enged módszertani anyagokhoz és ingyenes részvételt biztosít műhelynapokon, országos találkozókon. Az együttműködés részeként a jelentkező vállalja, hogy egy éven belül hozzákezd iskolakerti tevékenységeihez.

Usb, Plugin, Kábel, Link, A Drót, Csatlakozás

A jelentkezéshez szükséges űrlap itt tölthető ki:               https://goo.gl/forms/qxuP8lN99rIMyF6p2

A jelentkezéshez csatolandó együttműködési megállapodás itt tölthető le.

Amennyiben az iskolakert létrejön és elkezdődnek a hozzáfűződő tevékenységek, jelentkezni lehet az Iskolakert-hálózat tagjainak sorába, mely teljes jogú tagságot és támogatottságot eredményez.

Amennyiben az iskolakert nem jön létre, ill. nem kezdődne meg a hozzá kötődő tevékenységek, az együttműködés (átmenetileg) megszűnik.