Iskolakertekért Alapítvány Gratulálunk sikerükhöz!

2017. 10. 26.

Tóth Éva, a boldogi Berecz Antal Általános Iskola igazgatónője október 26-án védte mestertanári portfólióját. Gratulálunk! Éva szakmai életútját a mesterpedagógus tevékenységek négy dimenziója mentén mutatta be, melynek 3 pontjában is érintett volt az iskolakert témaköre. A védésről bővebben itt olvasható.

2017.10.24.

Október 14-én nyolcadik alkalommal adták át az OzoneTv Zöld-díjakat, ami a környezettudatosság elengedhetetlen szerepére hívja fel a figyelmet. A természetvédelemmel foglalkozó műsorairól ismert csatorna öt kategóriában választotta ki a rekordmértékű pályázók közül a legkreatívabb ötleteket és innovációkat.

Az Ozone Zöld-Díj 2017 bronzérmese

iskola, óvoda kategóriában a Lakiteleki Eötvös Lóránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

szineskert szakkör

Szelesné Kása llona vezetésével

Gratulálunk!

2017.10.21.

Csabrendek település értékeiről szóló 2017-es kiadványban külön oldalon szerepel a Csabrendeki Általános Iskola iskolakertje.

Gyakorlókert, 1958 óta… folyamatosan!

Gratulálunk az iskolának és Németh Györgynek, a kert jelenlegi vezetőjének!

csabrendek1szines csabrendek2szines csabrendek3szines

mkne logo new   okoiskola logo   biokultura logo   ikon studioOFI logo alap fekvo RGB  zoldovoda logo nagy

vevi kor MárványhegyLogo regicimer   anthropolis newlogo4